Якщо у  Вас виникла проблема з бухгалтерським обліком, яку необхідно вирішити один раз і назавжди, звертайтесь до нас, ми допоможемо швидко та якісно. Бухгалтерський центр «Лідер» у місті Вінниця - компанія яка відповідає європейським традиціям ведення бухгалтерського обліку. Ключовими складовими яких є розуміння потреб замовника, конфіденційність, професіоналізм та відповідальність.

Бухгалтерські послуги – це достойна альтернатива штатному бухгалтеру, який іде у відпустку, хворіє…

Основа успіху нашої компанії це вміння берегти гроші і час.

Як і гроші, час - це ресурс. Однак це унікальний ресурс. Його, на відміну від грошей, не можна позичити , накопичити або запастися  про запас.

Ми збережемо Ваш час забравши на себе виконання таких обов’язків як:

    • нарахування заробітної плати,
    • розрахунок та сплата податків,
    • оптимізація оподаткування,
    • складання та подання звітності,
    • ведення первинної документації,
    • спілкування з контролюючими органами,
    • бухгалтерський консалтинг
    • консультування з усіх питань, що стосуються Вашого бізнесу.

Тобто ми зробимо за Вас все те, на що постійно не вистачає часу. Для того щоб Ви могли займатися улюбленою справою.

Бухгалтерський центр "Лідер" у місті Вінниця  також  проводить навчання – бухгалтерські курси та 1С:Бухгалтерія 8.3 для практикуючих бухгалтерів і  початківців, підприємців, менеджерів, студентів,  юристів.

Ми працюємо для тих, хто хоче отримати максимальні  знання в найкоротші терміни.

Усі програми курсів розроблені з розрахунку на отримання якомога більше практичних навичок для роботи.

Одним із додаткових напрямків діяльності центру є допомога студенту. Ми не тільки допоможемо Вам зробити реферат,контрольну, курсову, дипломну роботи, а й допоможемо Вам розібратися в них.


Бухгалтер Вінниця, бухгалтерські курси, бухгалтерські послуги, фінансовий консалтинг, бухгалтер у Вінниці, реєстрація юридичної особи, реєстрація ФОП, ЄСВ, ПДВ, нарахування заробітньої плати, податки, РРО, КОРО, зміни у законодавстві 2015, бухгалтерские услуги Винница, бухгалтерские курсы, бухгалтер в Виннице, налоговое законодательство 2015, регистрация юридического лица, регистрация ЧП, ФОП 2 група, ФОП 3 група, 1С Бухгалтерія, iFin, отчетность, налоги, 1-ДФ, звіт ЄСВ, декларація з ПДВ, НДС, ціна, вартість послуг, цена, стоимость, обслуживание, сопровождение, аудит, учет, услуги бухгалтера в Виннице, послуги бухгалтера у вінниці, курси бухгалтера в Вінниці