-       ФОП на ЗСО "Загальній системі оподаткування" які не мають найманих працівників звітність подають один раз на рік до 9 лютого, а саме Додаток 5 - перша таблиця (звіт по ЄСВ "Єдиний соціальний внесок") та  Податкову декларацію про майновий стан і доходи. Оплата ЄСВ і податку на прибуток проводиться до 19 лютого (протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого ПКУ для подання податкової декларації п 1. Ст. 57 ПКУ).

Але ФОП (крім новостворених, виробників сільськогосподарської продукції, та ФОП, у яких доходи,  за останній рік не перевищують двадцяти мільйонів гривень щомісяця, протягом року, сплачують авансовий внесок з податку на прибуток. Сума щомісячних авансових внесків обчислюється у розмірі не менше 1/12 нарахованої суми податку на прибуток підприємств за попередній звітний (податковий) рік.

-       Спрощенці І та ІІ групи які не мають найманих працівників звітність подають один раз на рік до 9 лютого, а саме Додаток 5,друга таблиця (звіт по ЄСВ) та  Податкову декларацію платника єдиного податку – фізичної особи-підприємця. Оплата ЄСВ до 09 лютого. Фіксований єдиний податок  (на І групі до 10% від МЗП "мінімальної заробітня плата", та до 20% від МЗП на ІІ групі) оплачується щомісячно не пізніше 20 числа поточного місяця.

-       ФОП які обрали ІІІ групу звітують по ЄСВ (Додаток 5, друга таблиця) один раз на рік до 09 лютого, а Податкову декларацію платника єдиного податку – фізичної особи-підприємця складають поквартально впродовж 40 днів після закінчення кварталу (наростаючим підсумком тобто за і квартал, за І півріччя, за 9 місяців та за рік). Оплата протягом 50 днів після закінчення звітного кварталу.

-       Якщо ФОП на будь якій системі оподаткування має найманих працівників то до усіх вище зазначених податків і звітів також : 1. Помісячно складається звіт по ЄСВ (Додаток 4). Термін подачі та оплати до 20 числа наступного місяця. 2. Поквартально протягом 40 днів додатково подається звіт 1-ДФ (ПДФО та військовий збір), граничний термін оплати цих податків 30 число кожного місяця, за попередній.

Бухгалтерський центр "Лідер" м.Вінниця завжди допоможе Вам подати звітність в найкоротші терміни.