Даний курс є професійнимпризначений для  практикуючих бухгалтерів. В курсі поглиблено  розглядаються особливості складання балансу, розрахунки відпускних і лікарняних, а також інші питання бухгалтерського обліку. На прикладах практичних завдань розглядаються особливості бухгалтерського обліку на підприємствах різних сфер діяльності, а також:

 1. Організація документообігу на підприємствах: об'єм документів, необхідних для здійснення обліку. Терміни зберігання документів. Дії підприємства в разі втрати документів.

 2. Послідовність ведення обліку від початку і до кінця місяця.

 3. Види податків. Порядок розрахунку податків залежно від виду діяльності підприємства. Терміни подачі звітності і сплати податків. Формування спеціалізованих і регламентованих звітів в програмі 1С: Бухгалтерія.

До курсу також входить вивчення КЗпП України, вивчаються основи підприємництва (реєстрація підприємств, форми власності, засновницькі документи) основи фінансового менеджменту, фінансового аналізу, зовнішньоекономічної діяльності, і роботи з перевіряючими структурами (перевірки податкової міліції і податкової інспекції, і інших контролюючих органів, як підготуватися до перевірки).